sports.1s.lv

Juška dubultspēļu pusfinālā neiekļūst

Latvijas vīriešu tenisa otrais numurs Andis Juška ceturtdien noslēdza startu Tjumeņas "Challenger" turnīrā, dubultspēļu sacensībās kopā ar Krievijas tenisistu Mihailu Jelginu nepārvarot ceturtdaļfināla barjeru.

Juška vakar vārdadienā saņēma dāvanu – viņam kopā ar Jelginu 1. kārtas mačs nebija jāaizvada, jo pretinieki Mihals Šmids un Adrians Sikora no spēles slimības dēļ atteicās. Šodien ceturtdaļfinālā kortā gan bija jādodas un jāspēlē ar slovāku Ivo Klecu un zviedru Andreasu Siljestrēmu.

Jau pirmajā geimā, pateicoties tieši Juškas centieniem un precīziem sitieniem, Latvijas un Krievijas duetam izdevās tikt pie breika, servējot 2.06 metrus garajam Siljestrēmam. Juška un Jelgins pirmajā setā atspēlēja vienīgo breikbumbu un uzvarēja ar 6:4.

Otrā seta pirmajā pusē Juškam un Jelginam neizdevās izmantot trīs breikbumbas, ko nācās nožēlot. Sestajā geimā Juška divreiz iesita tīklā, un pretinieki ieguva 4:2 pārsvaru. Devītajā geimā, kurā Siljestrēms servēja par uzvaru setā, Juškam ar Jelginu izdevās uzvarēt pirmās divas izspēles, taču aizsniegties līdz breikbumbām nebija lemts – sets zaudēts ar 3:6.

Supertaibreikā rupjas kļūdas bija gan Juškas, gan Jelgina izpildījumā, kas jau sākumā deva 0:4 deficītu. To izdevās samazināt uz pusi, tomēr mača iznākums šaubas neradīja. Ar 4:6, 6:3, 10:4 pārāki bija Klecs un Siljestrēms. Iekļūšana ceturtdaļfinālā ļāva nopelnīt 15 ranga punktus un 225 dolāru prēmiju. Atgādinām, ka vienspēlēs Juška zaudēja jau 1. kārtā, trīs setos piekāpjoties Jevgeņijam Koroļovam.

Komentāri (0)  |  2012-12-13 18:14  |  Skatīts: 521x