sports.1s.lv

DINAMO RĪGA piekāpjas Minskas DINAMO

Rīgas "Dinamo" svētdien pirms pārtraukuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā ar 2:1 viesos zaudēja Minskas "Dinamo" hokejistiem.

Rīdzinieku labā vienīgos vārtus guva Andris Džeriņš, bet vārtsargs Mikaels Telkvists atvairīja 25 no 27 pretinieku metieniem.

Rezultātu atklāja Minskas hokejisti, kad ceturtajā minūtē mērķi sasniedza soma Tēmu Laines mestā ripa. Atspēlēties Rīgas "Dinamo" izdevās 3. minūtē - pēc Ginta Meijas piespēles precīzs plaukstas metiens no zonas vidus izdevās Džeriņam, kurš guva savus piektos vārtus sezonā. Neveiksmīgs viesiem bija otrā perioda sākums, jo mājinieki guva otros, un kā vēlāk izrādījās, arī uzvaras vārtus - Džo Pavelskis no aizvārtes piespēleja brīvajam Zbinekam Irglam, kurš no pāris metriem pārspēja Telkvistu.

Atspēlēties otrajā trešdaļā rīdziniekiem neļāva arī trīs noraidījumi, no kuriem divus, bet spēlē kopā trīs, nopelnīja Vitālijs Pavlovs. Pēdējā trešdaļā izdevību netrūka abām koamndām, taču rezultāts nemainījās, lai gan beigās Rīgas "Dinamo" laicīgi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Arta Ābola vadītie rīdzinieki piedzīvoja 23. zaudējumu 34 spēlēs un ar 32 punktiem paliek Rietumu konferences pirmspēdējā 13. vietā. Minskas "Dinamo" ar 41 punktu ir 10. vietā konferencē.

Iepriekš trijās izbraukuma spēlēs Urālos Rīgas "Dinamo" šonedēļ zaudēja Čeļabinskas "Traktor" (1:3) un Magņitogorskas "Metallurg" (2:7), taču piektdien uzvarēja Jekaterinburgā pret "Avtomobilist" (3:1), pārtraucot četru neveiksmju sēriju.

Pēc atgriešanās mājās Rīgas "Dinamo" kalendārā būs valstsvienībām paredzētā pauze, kas komandai beigsies 19.decembrī ar cīņu "Arēnā Rīga" pret Astanas "Baris".